Strona główna » Chcesz wiedzieć jak uwieść i zdobyć kobietę?

Jak poderwać i zdobyć piekną kobietę

Chcesz wiedzieć jak uwieść i zdobyć kobietę?

Kobietę można zdobyć na wiele sposobów. Nie chodzi mi tutaj o „łowienie zwierzyny” na tak zwaną jedną noc, lecz o zainteresowanie sobą i zdobycie zainteresowania wymarzonej kobiety. Nie podaj tutaj żadnych cudownych recept na uwodzenie, bo przecież każda kobieta jest inna i na każdą działa coś zupełnie innego.

Są kobiety, które można poderwać na komplementy, na banalnie proste wstawki, aż dziw, że są kobiety które ciągle można nabrać na te same oklepane wyznania typu „najpiękniejsze oczy na świecie” czy „najcudowniejszy uśmiech”. Niektóre kobiety zwyczajnie lubią być podziwiane za swój wygląd, atrakcyjność.

Inne kobiety, dają się uwieść tylko na intelektualną głębię, choć czasem jest to tylko pseudo – bełkot wyuczony na pamięć. Jeszcze inne biorą na poezję, na tkliwe wiersze, wyuczone na pamięć piękne frazesy. Jeszcze inne na kwiaty, drobne prezenty. Mało która pani nie lubi być obsypywana podarunkami, czekoladkami, bukietami róż ale zawsze należy kierować się smakiem.

Ostatnio byłam świadkiem jak pewien facet chciał poderwać moją znajomą z pracy. Przychodził ciągle niby to przypadkiem, zagadywał ją aż pewnego dnia przyszedł z pięknym bukietem kwiatów dla niej. Nie umówiła się z nim, bo nie przypadł jej do gustu ale trzeba przyznać, że facet miał gest.

Większość kobiet dostaje kwiaty z innych powodów : urodziny, imieniny i rocznice. Mam tutaj na myśli kobiety żyjące w związkach, no i jeszcze chyba statystycznie najczęstszy powód wręczania paniom bukietów to przeprosiny. Tak piszę tutaj z własnego doświadczenia, ale co z tym podrywaniem?

Chyba jedno tylko w tej dziedzinie damsko -męskiej jest pewnikiem, a mianowicie, że nie ważne tak naprawdę jak panowie nas podrywają – ważne żeby zachować delikatność i umiar. Ważna jest naturalność, i czasem cierpliwość, która procentuje, bo jak mawiają „nie ma kobiet nie do zdobycia”.

Każda kobieta – rybka chwyci na inną przynętę, a panowie ciągle tylko próbują na te glisty i na te robaki, troszkę więcej polotu i fantazji prosimy. Liczy się kto łowi, jak łowi, nie koniecznie jaką ma wędkę, ale jak jej potrafi używać. W końcu łowienie kobiet moi panowie to nie lada sztuka, i na piranie też trzeba uważać. Dodatkowo trzeba wiedzieć co się chce złowić, zanim się zarzuci wędkę z przynętą. Cokolwiek robi mężczyzna, żeby uwieść wybraną kobietę, powinien wkładać w te zabiegi serce, wtedy ma największe szanse na przychylność i wzajemność.